Stolar i rokokostil

Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., 1900-talets mitt, rokokostil, gråmålade, skuren dekor, sitthöjd 43 cm

Slitage och fläckar

685434

2019-10-05