Roland Kempe

Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): Gatubild, signerad och daterad R. Kempe -38, olja på duk, ca 56x41 cm

685444

2019-10-05