Antoni Clavé

Antoni Clavé
Antoni Clavé

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, EA, färgetsning, bladmått 56x75 cm

685448

2019-10-05