Ennio Chiggio soffa "Environ One"

Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa
Ennio Chiggio soffa

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ENNIO CHIGGIO, "Environ One", soffa, för Nikol International, Italien, 1970-tal, 4 moduler, klädsel i mossgrön plysch, samt underdel med läder, sitthöjd ca 34, höjd, 60 cm, längd i U-form ca 810, bredd 308 cm

Slitage kring klädsel, brännmärken, fläckar och missfärgningar, smuts

685454

2019-10-03