Canapé 1800-tal nyrokoko

Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko
Canapé 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CANAPÉ, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, bemålad i vitt samt guld, längd ca 163 cm

Slitage, några ben med lagningar, klädseln med kläckar

685463

2019-10-05