Clowner
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CLOWNER, 2 st, omkring 1900-1920-tal, fiolspelande, kroppar i trä och massa, tygklädda, monterade på träplatta, höjd ca 33 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Plattan troligen varit monterad på speldosa, skador, slitage
685466
Päivämäärä:
2019-10-26