Clowner

Clowner
Clowner
Clowner
Clowner
Clowner
Clowner
Clowner
Clowner
Clowner
Clowner
Clowner
Clowner

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CLOWNER, 2 st, omkring 1900-1920-tal, fiolspelande, kroppar i trä och massa, tygklädda, monterade på träplatta, höjd ca 33 cm
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

Plattan troligen varit monterad på speldosa, skador, slitage

685466

Päivämäärä:

2019-10-26