Osmo Rauhala

Osmo Rauhala
Osmo Rauhala
Osmo Rauhala
Osmo Rauhala

Klubbat för:

11 000 EUR

Utropspris

12 000 EUR

OSMO RAUHALA (1957-) Ur serien "Moderskap" (1980-talet), olja på duk 175x243 cm

685468

2019-11-03