Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 17/1800-tal, patinerad och förgylld brons, marmor, i form av barn bärande ljuspipa, höjd 21 cm

Slitage, skador, ljushållare kompletterade samt med spår av el

685469

2019-10-05