Relief gips

Relief gips
Relief gips
Relief gips
Relief gips
Relief gips
Relief gips

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

RELIEF, gips, omkring år 1900, signerad och daterad -94, ca 76x45 cm

Skador, en del lös

685481

2019-10-05