Einar Palme, Gamla Stan från söder
2019-10-28
685484
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR PALME (1901-1993): Gamla Stan från söder, signerad och daterad Einar Palme -77, olja på pannå, 24x55 cm
Svensk privatsamling