Einar Palme, Gamla Stan från söder

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Gamla Stan från söder, signerad och daterad Einar Palme -77, olja på pannå, 24x55 cm

Svensk privatsamling

685484

2019-10-28