Carl Gustaf Hiort af Ornäs bänk/sideboard
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, bänk/sideboard, 1900-talets andra hälft, skiva i teak, ben i ek, längd 155, bredd 48 cm, höjd 40 cm
Bruksslitage, några märken, mindre torrspricka på benställning
685493
2019-10-06