Carl Gustaf Hiort af Ornäs bänk/sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, bänk/sideboard, 1900-talets andra hälft, skiva i teak, ben i ek, längd 155, bredd 48 cm, höjd 40 cm

Bruksslitage, några märken, mindre torrspricka på benställning

685493

2019-10-06