Nancie West Swanberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NANCIE WEST-SVANBERG (född 1940): Komposition, signerad och daterad -63, olja på duk, ca 34x30 cm

685495

2019-10-05