Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE NOTHBERG (1891-1973): Utsikt över Årstabron, signerad och daterad Å Nothberg -51, olja på pannå, 27x35 cm
Svensk privatsamling
685496
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här