Åke Nothberg, Utsikt över Årstabron

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE NOTHBERG (1891-1973): Utsikt över Årstabron, signerad och daterad Å Nothberg -51, olja på pannå, 27x35 cm

Svensk privatsamling

685496

2019-10-28