Skrivstol
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVSTOL,1900-talets första hälft, brlckmärkt Åtvidabergs mekaniska verkstad, höj och sänkbar med gänga, ek, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd mellan ca 46-53 cm
Bruks och åldesrelaterat slitage, renoverad och kompletterad
685506
2019-10-04