Skrivstol

Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSTOL,1900-talets första hälft, brlckmärkt Åtvidabergs mekaniska verkstad, höj och sänkbar med gänga, ek, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd mellan ca 46-53 cm

Bruks och åldesrelaterat slitage, renoverad och kompletterad

685506

2019-10-04