Alberto Giacometti "Dans l´Atelier"

Alberto Giacometti
Alberto Giacometti
Alberto Giacometti
Alberto Giacometti
Alberto Giacometti
Alberto Giacometti
Alberto Giacometti
Alberto Giacometti

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ALBERTO GIACOMETTI (Schweiz 1901-1966): "Dans l´Atelier" from "Paroles peintes", (Lust 187), 1965, signerad och numrerad 34/50, etsning, ca 25x19 cm

Ej examinerad ur ram

685517

2019-10-03