Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ALBERTO GIACOMETTI (Schweiz 1901-1966): "Dans l´Atelier" from "Paroles peintes", (Lust 187), 1965, signerad och numrerad 34/50, etsning, ca 25x19 cm
Ej examinerad ur ram
685517
2019-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här