Coasters England

Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFFER, 1 par, skärslipad dekor, COASTERS, 2 st, sannolikt England, nysilver, dekor av vinblad och druvor i relief, diameter ca 18 cm, höjd karaffer ca 42 cm

Slitage, karaffer med invändigt beläggning, nagg

685537

2019-10-05