Coasters England
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARAFFER, 1 par, skärslipad dekor, COASTERS, 2 st, sannolikt England, nysilver, dekor av vinblad och druvor i relief, diameter ca 18 cm, höjd karaffer ca 42 cm
Slitage, karaffer med invändigt beläggning, nagg
685537
2019-10-05