William Morris 1-par gardiner "Golden Lily"

William Morris 1-par gardiner
William Morris 1-par gardiner
William Morris 1-par gardiner
William Morris 1-par gardiner

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM MORRIS, gardiner, 1-par1900-tal, "golden lily", vardera ca 120x202 uppsydda, total 120x235 cm

Smärre slitage

685549

2019-10-03