Carl Fredrik Reuterswärd "Non Violence" Skultuna
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934-2016): Ur Non Violence-serien, Skultuna, mässing, monogramsignerad CFR, präglad Skultuna, i originalask, höjd ca 4,5, längd ca 6 cm
Obefintligt slitage
685564
2019-10-04