Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Non Violence, monogramsignerad CFR, brons, höjd ca 4,5, längd ca 7,5 cm
Minimalt slitage, medföljer originalask
685569
2019-10-05