Edvin Jansson, Utsikt från Klara sjö

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN JANSSON (1900-tal): Utsikt från Klara sjö mot Riddarholmen, signerad och daterad Edvin Jansson -36, olja på pannå, 30x39 cm

Svensk privatsamling

685572

2019-10-28