Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LARS PIRAK (1932-2008), saltripa med sked, horn, signerade Lars Pirak, Jokkmokk höjd ca 4 cm
Zustandsbeschreibung
Minimalt slitage
685575
2019-10-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner