Lars Pirak

Lars Pirak
Lars Pirak
Lars Pirak
Lars Pirak
Lars Pirak
Lars Pirak
Lars Pirak
Lars Pirak

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LARS PIRAK (1932-2008), saltripa med sked, horn, signerade Lars Pirak, Jokkmokk höjd ca 4 cm

Zustandsbeschreibung

Minimalt slitage

685575

2019-10-05