Sybord 1800-al
Vollendet
2019-10-05
685587
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SYBORD, 1800-tal, rik dekor i intarsia av bl a blomsterslingor samt blomsterurna, invändigt med fackinredning samt spegelglas, höjd ca 74, 46x36 cm
Slitage, repor, sprickor, inredning med skador/lösa delar, botten med skada/spricka, löst lås med nyckel