Sybord 1800-al

Sybord 1800-al
Sybord 1800-al
Sybord 1800-al
Sybord 1800-al
Sybord 1800-al
Sybord 1800-al
Sybord 1800-al
Sybord 1800-al
Sybord 1800-al
Sybord 1800-al

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, rik dekor i intarsia av bl a blomsterslingor samt blomsterurna, invändigt med fackinredning samt spegelglas, höjd ca 74, 46x36 cm

Slitage, repor, sprickor, inredning med skador/lösa delar, botten med skada/spricka, löst lås med nyckel

685587

2019-10-05