Skåp allmoge 1700-tal

Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SKÅP, allmoge, 1700-tal, furu, konturerat krön, ett par räfflade skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, fyra lådor, bredd 111 cm, djup 45 cm, höjd 187 cm.

Zustandsbeschreibung

Slitage, renoverat och kompletterat, maskstunget., sprickor.

685594

2019-10-11