Per Bergman oljemålning

Per Bergman oljemålning
Per Bergman oljemålning
Per Bergman oljemålning
Per Bergman oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

PER BERGMAN (född 1909): "Trädgårdsgatan", signerad Per Bergman, olja på papp-pannå, ca 49x60 cm

685597

2019-10-13