Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk stil, betsat trä med bronserad dekor, tre lådor, höjd ca 80 cm, 86x43 cm
Repor och märken
685603
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här