Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk stil, betsat trä med bronserad dekor, tre lådor, höjd ca 80 cm, 86x43 cm

Repor och märken

685603

2019-10-16