Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG LINDSTRÖM (1912-2006): Klaratorget med Stadshuset i bakgrunden, signerad och daterad Georg Lindström -60, olja på pannå, 48x61 cm
Svensk privatsamling
685605
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här