Georg Lindström Klaratorget och Stadshuset

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

GEORG LINDSTRÖM (1912-2006): Klaratorget med Stadshuset i bakgrunden, signerad och daterad Georg Lindström -60, olja på pannå, 48x61 cm

Svensk privatsamling

685605

2019-10-28