Torsten Jurell oljemålning

Torsten Jurell oljemålning
Torsten Jurell oljemålning
Torsten Jurell oljemålning
Torsten Jurell oljemålning
Torsten Jurell oljemålning
Torsten Jurell oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

TORSTEN JURELL (född 1951): figurkomposition med blå spargris, signerad Jurell,olja på duk, 69x41cm

685606

2019-10-04