Smyckesskrin 1700-tal

Smyckesskrin 1700-tal
Smyckesskrin 1700-tal
Smyckesskrin 1700-tal
Smyckesskrin 1700-tal
Smyckesskrin 1700-tal
Smyckesskrin 1700-tal
Smyckesskrin 1700-tal
Smyckesskrin 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMYCKESSKRIN / MINIATYRSKÅP, 1700-tal, svartbemålat, invändigt med lådor med lådfronter i spegeglas, höjd ca 22, 22x14 cm, nyckel finns

Slitage. Skador. Renoverat och kompletterat

685608

2019-10-04