Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄRTALLRIKAR, 2 st., SKÅL, SLEV, KOPPAR 3 st., MINDRE ASSIETTE, porslin, Kina, 17/1800-tal, diameter 6-16 cm

Skador, lagningar, slitage, sprickor

685610

2019-10-05