Bordsur Empire Gaudron Paris

Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris
Bordsur Empire Gaudron Paris

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BORDSUR, brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets andra kvartal, senempire, Gaudron, Paris, L. B., dekor av kvinna med tamburin samt vinkorg, höjd ca 41 cm, pendel medföljer

Slitage, nyckel saknas, smärre stötskador

685634

2019-10-07