Bordsur Empire Gaudron Paris
Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
BORDSUR, brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets andra kvartal, senempire, Gaudron, Paris, L. B., dekor av kvinna med tamburin samt vinkorg, höjd ca 41 cm, pendel medföljer
Slitage, nyckel saknas, smärre stötskador
685634
2019-10-07