Uppsatsskål C. R. Carlström

Uppsatsskål C. R. Carlström
Uppsatsskål C. R. Carlström
Uppsatsskål C. R. Carlström
Uppsatsskål C. R. Carlström
Uppsatsskål C. R. Carlström
Uppsatsskål C. R. Carlström
Uppsatsskål C. R. Carlström
Uppsatsskål C. R. Carlström
Uppsatsskål C. R. Carlström
Uppsatsskål C. R. Carlström

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

UPPSATSSKÅL, nysilver, 1800-talets slut, nyrokoko, med lock, C. R. Carlström, Stockholm, höjd ca 32 cm

ytslitage

685639

2019-11-03