Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ELIS BERGH, Kosta, vas, ljusblå nyans, vågformat glas, höjd 30,5, diam 19 cm, signerad B 175/300
Repor främst undertill
685643
2019-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här