Hugo Gehlin Gullaskruf golvvas 1930/40-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUGO GEHLIN, Gullaskruv, golvvas, 1930/40-tal, droppformad, virat glas omkring, höjd 37 cm, signerad Gehlin Gullaskruf

Repor främst undertill, lätt invändig beläggning

685644

2019-10-05