Etagebord

Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ETAGEBORD, 1800-tal, England, Mahogny, på hjul, höjd ca 84, största diameterm 61 cm

Slitage, lagningar, skador

685655

2019-10-07