Kerstin Mauritzson bonad

Kerstin Mauritzson bonad
Kerstin Mauritzson bonad
Kerstin Mauritzson bonad
Kerstin Mauritzson bonad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN MAURITZSON, vävnad, 1970-tal, nonfigurativ dekor i blått, gult, orange, grönt och brunt samt vitt, signerad KM, ca 45x38 cm

685683

2019-10-10