Skulptur Baby Krishna

Skulptur Baby Krishna
Skulptur Baby Krishna
Skulptur Baby Krishna
Skulptur Baby Krishna
Skulptur Baby Krishna
Skulptur Baby Krishna
Skulptur Baby Krishna
Skulptur Baby Krishna
Skulptur Baby Krishna
Skulptur Baby Krishna

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BABY KRISHNA, 17/1800-tal, Tamil Nadu, gul kopparlegering, Höjd 5,5 cm, lös stensockel medföljer
Proveniens: Äldre sydsvensk samling.

Lätt slitage, ställvis med ärgningar

685707

2019-10-06