Matservis Pirkenhammer
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIRKENHAMMER, te- och kaffeservis, 28 dlr., porslin, Tjeckien, 1900-talets början, dekor av ränder i guld, bestående av: 16 tekoppar med fat, 5 kaffekoppar med fat, kaffekanna, tekanna, sockerskål
Nagg, slitage
685711
2019-10-06