Matservis Pirkenhammer

Matservis Pirkenhammer
Matservis Pirkenhammer
Matservis Pirkenhammer
Matservis Pirkenhammer
Matservis Pirkenhammer
Matservis Pirkenhammer
Matservis Pirkenhammer
Matservis Pirkenhammer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIRKENHAMMER, te- och kaffeservis, 28 dlr., porslin, Tjeckien, 1900-talets början, dekor av ränder i guld, bestående av: 16 tekoppar med fat, 5 kaffekoppar med fat, kaffekanna, tekanna, sockerskål

Nagg, slitage

685711

2019-10-06