Andreas Wargenbrant skulpturer
2019-10-06
685715
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahästar, 2 st, grönpatinerad brons, signerade med monogram samt 2017, höjder ca 10 respektive 15,5 cm
Bruksslitage