Oskar Bergman, Stockholmsmotiv Södermalm

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Stockholmsmotiv Södermalm, signerad och daterad Oskar Bergman november 1945, gouache, bildmått 32x45 cm

Smärre fuktfläck

685716

2019-10-28