Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Stockholmsmotiv Södermalm, signerad och daterad Oskar Bergman november 1945, gouache, bildmått 32x45 cm
Smärre fuktfläck
685716
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här