Konsolbord rokoko
2019-10-07
685719
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KONSOLBORD, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, förgylld, höjd ca 81, 60x36 cm
Senare skiva, lagningar