Konsolbord rokoko

Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KONSOLBORD, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, förgylld, höjd ca 81, 60x36 cm

Senare skiva, lagningar

685719

2019-10-07