Jan Håfström Mr Walker
2019-10-05
685720
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2009, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm
Oramad