Vitrinskåp Louis XVI-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första kvartal, Louis XVI-stil, dörrlucka med välvd glasad front, invändig klädsel av textil, belysning, dekorbeslag i brons, delvis bemålad, intarsiadekor av blomster, höjd ca 162, 73x43 cm, nyckel medföljer
Slitage, mindre fanérbortfall, delvis bemålad
685730
2019-10-05